Dit evenement is geweest

Arrangement Heerenveen – FC Groningen

99.00

Aanmelden
Start
14 april 2019 10:30
Einde
14 april 2019 19:30

We hebben een leuk arrangement samengesteld voor de wedstrijd Heerenveen – FC Groningen op zondag 14 april.

Voor deze wedstrijd hebben we een Skybox tot onze beschikking en hebben we plek voor 25 personen. We gaan met de bus van Arriva waar wij ook de 25 gasten van John Meijer van Veolia ontmoeten.
We gaan samen, lunchen en na de wedstrijd voegen we ons wederom bij de gasten van Veolia in het Muziekcafé.

GASTENLIJST KLIK HIER

Het arrangement kunnen wij aanbieden voor slechts € 99,- pp. excl. en daar krijg je het volgende voor:

  • Vervoer met de bus van Arriva (diverse opstap punten)
  • Lunch bij Hotel onder de Linden in Roden
  • Wedstrijd in een Skybox (businesskaarten)
  • Hapjes en drankjes
  • Toegang tot het Muziekcafé (business)
  • In het Muziekcafé worden 2 consumpties aangeboden door John Meijer van Veolia

Graag opstapplaats doorgeven onder Extra informatie / bestelnotities.

Aanmelden evenement







Arrangement Heerenveen – FC Groningen

99.00

Uitverkocht

Categorie:

Status

Er zijn momenteel geen kaartjes beschikbaar.

18 deelnemers

Programma

10.30 uur: opstap 1: Delfzijl Station

11.00 uur: opstap 2: Zuidbroek bij de Aldi

11.20 uur: opstap 3: Groningen Station

11.45 uur: opstap 4: Leek carpool

12.00 uur: gezamenlijke lunch bij Hotel Onder De Linden in Roden

13.00 uur: richting Heerenveen

14.00 uur: aankomst Abe Lenstra Stadion

14.30 uur: aanvang wedstrijd

16.15 uur: einde wedstrijd (verzamelen in de Box van John Meijer van Veolia)

gezamenlijk naar het muziekcafé (business)

18.15 uur: vertrek naar de bus

18.30 uur: vertrek terug naar huis

19.15 uur: aankomst Leek

19.30 uur: aankomst Groningen

19.45 uur: aankomst Zuidbroek

20.15 uur: aankomst Delfzijl